€ 2500-2800 na mc

Od zaraz bez języka Niemcy praca na budowie jako malarz-tapeciarz Osnabrück 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Osnabrück
  • Opublikowany: 13 stycznia 2020 19:07

Na budowie w Osnabrück poszukiwane osoby bez znajomości języka. Praca w Niemczech 2020 jako malarz-tapeciarz aktualna od zaraz z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: malarz/tapeciarz.

Lokalizacja: Osnabrück.

Wynagrodzenie: 2500 – 2800 Eur na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na budowie jako malarz – tapeciarz, a zadaniem będzie wykonywanie różnych prac budowlanych.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • prowadzenie własnej działalności gospodarczej w Polsce lub Niemczech;
  • posiadanie prawa jazdy kat. B;
  • brak uzależnień alkoholowych.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • atrakcyjne warunki pracy;
  • pensję wypłacaną zawsze na czas;
  • odpłatne zakwaterowanie;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • narzędzia do pracy;
  • możliwość podjęcia stałej współpracy lub wykonywanie zleceń krótkoterminowych.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy w Niemczech jako malarz – tapeciarz, proszone są o zgłaszanie się pod numerem telefonu: +49 179 188 53 10

Źródło: praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/malarz-tapeciarz-praca-niemcy-od-zaraz-bez-jezyka-na-budowie-w-osnabruck-z-zakwaterowaniem/

ID ogłoszenia: 2445e1cb29736547