€ 2000-2650 brutto/mc

Bez znajomości języka Niemcy praca na produkcji kosmetyków od zaraz fabryka w Lipsku

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Opublikowany: 7 maja 2020 20:23

Fabryka z Lipska potrzebuje od zaraz chętnych do pracy w Niemczech na produkcji kosmetyków. Zatrudnienie 2020 dla Polaków bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które pracodawca organizuje odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Lipsk.

Wynagrodzenie: 2000 – 2650 Eur brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • praca w fabryce przy produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych;
  • zadaniem pracownika będzie pakowanie, przeprowadzanie kontroli jakości, obsługiwanie urządzeń produkcyjnych (po przeszkoleniu), a także dbanie o ciągłość procesów produkcyjnych itp.

Wymagania:

  • samodzielność;
  • zaletą będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • mile widziana znajomość j. niemieckiego;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • przyjazne nastawienie;
  • sprawność manualna;
  • odpowiedzialne wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • wypłatę zawsze na czas;
  • dokładne zapoznanie z obowiązkami;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • próbną niemiecką umowę z opcją przedłużenia dla najlepszych pracowników;
  • zakwaterowanie w cenie 450 Eur od pary albo 250 Eur za miejsce w pokoju jednoosobowym lub 150 Eur za miejsce w pokoju wieloosobowym.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych i realnym terminem dyspozycyjności prosimy wysyłać na adres e-mail: nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. pkos/a4/04/20

Źródło: praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-przy-produkcji-kosmetykow-lipsk/

ID ogłoszenia: 6285eb4217b2e73e