€ 13,25-16,50 brutto/h

Niemcy praca przy sprzątaniu domów i mieszkań od zaraz Dortmund 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Opublikowany: 3 stycznia 2020 18:42

Dla sprzątaczy-sprzątaczek oferta pracy w Niemczech aktualna od zaraz. Zatrudnienie w Dortmundzie przy sprzątaniu domów i mieszkań z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu, które zapewnia pracodawca.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Dortmund.

Wynagrodzenie: 13,25 – 16,50 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • fizyczna praca przy sprzątaniu prywatnych domów i mieszkań;
  • dbanie o dobre kontakty z klientami;
  • dokładne i całościowe sprzątanie wszystkich powierzonych pomieszczeń.

Wymagania:

  • doskonałe zorganizowanie;
  • dokładność;
  • rzetelność;
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu przynajmniej podstawowym;
  • odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie dla osób, które wyrobią przynajmniej 150 godzin miesięcznie;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • pracę do podjęcia od zaraz;
  • elastyczne godziny pracy;
  • zapoznanie z obowiązkami.

Aplikacja:

Chętne osoby do podjęcia pracy w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań prywatnych proszone są o wysyłanie aplikacji poprzez adres e-mail: beschaftigung@munich.com z podaniem numeru referencyjnego: „Sprzątanie domów i mieszkań w Dortmundzie”

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-przy-sprzataniu-domow-i-mieszkan-od-zaraz-dortmund/

ID ogłoszenia: 9605e0f7b430d096