€ 10,50 - 13,50 brutto/h

Oferta pracy w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu kina bez języka Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hanower
  • Opublikowany: 10 lutego 2019 19:37

Od zaraz oferta fizycznej pracy w Niemczech przy sprzątaniu kina z Hanoweru. Zatrudnienie bez języka i doświadczenia oraz z zapewnionym zakwaterowaniem odpłatnie. Pracodawca proponuje atrakcyjne warunki finansowe.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Hanower.

Wynagrodzenie: 10,50 – 13,50 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • jest to praca, która polegać będzie na sprzątaniu kina, czyli dbanie o czystość sal projekcyjnych, odkurzanie, zbieranie śmieci oraz pranie tapicerki;
  • do tego dochodzi również sprzątanie łazienek, holu oraz wynoszenie śmieci itp.

Wymagania:

  • sumienność;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • bez nałogów;
  • pracowitość;
  • zaangażowanie w wypełnianie swoich obowiązków;
  • elastyczność pod względem godzin;
  • dużym atutem będzie znajomość j. niemieckiego na każdym poziomie.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • umowę próbną z możliwością jej przedłużenia;
  • przez pierwsze 3 miesiące zapewnione zakwaterowanie w cenie 220 Eur miesięcznie od osoby (pracownicy, którzy przedłużają umowę, muszą zorganizować sobie potem zakwaterowanie we własnym zakresie);
  • wdrożenie w obowiązki.

Aplikacja:

CV można wysyłać na adres:

stellenanzeige.pl@contractor.net z dopiskiem: „Sprzątanie kina/Hanower/imię i nazwisko”.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-od-zaraz-przy-sprzataniu-kina-bez-znajomosci-jezyka-hanower/

ID ogłoszenia: 715c606cf83f6d8