€ 12,50 - 14,50 brutto/h

Bez języka praca Niemcy przy sprzątaniu-dezynfekcji kina od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 16 maja 2022 22:22

Dla Polaków aktualna od zaraz praca w Niemczech przy sprzątaniu i dezynfekcji kina. Zatrudnienie w Berlinie bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 12,50 – 14,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie sprzątanie niektórych pomieszczeń w kinie;
  • pracownik będzie zajmował się również odkażaniem powierzchni.

Wymagania:

  • punktualność, rzetelność;
  • sumienne wykonywanie zadań;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zmotywowanie i chęci do podjęcia pracy;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • zaletą będzie znajomość języka niemieckiego;
  • mile widziane doświadczenie.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę;
  • szkolenie pracownicze;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • zakwaterowanie w cenie 220 € na mc;
  • zakwaterowanie w pensjonacie pracowniczym;
  • umowę o pracę na okres próbny z opcją jej przedłużenia.

Aplikacja:

CV prosimy kierować na adres e-mail: pl.stellenanzeige@contractor.net z podaniem tytułu: Sprzątanie kina/Berlin + imię i nazwisko

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-bez-jezyka-przy-sprzataniu-i-dezynfekcji-kina-od-zaraz-berlin-2022/

ID ogłoszenia: 7046282ab60dc57a