€ 12,00 brutto/h

Przy pakowaniu słodyczy od zaraz Niemcy praca bez języka Lipsk 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Opublikowany: 3 lutego 2020 18:06

Możliwość podjęcia od zaraz pracy w Niemczech przy pakowaniu słodyczy. Zatrudnienie w Lipsku 2021 dla pakowaczy bez znajomości języka. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Lipsk.

Wynagrodzenie: 12,00 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • prosta, ale powtarzalna praca, która polega na pakowaniu słodyczy w zestawy promocyjne;
  • pracownik będzie rozpakowywał starsze zestawy albo przygotowywał całkiem nowe z motywem dnia dziecka, walentynek albo świąt wielkanocnych.

Wymagania:

  • dokładność;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • zdolność do pracy pod presją czasu;
  • sprawność manualna;
  • energiczność;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • dostępność od zaraz;
  • samodzielność;
  • umiejętność bezkonfliktowej pracy w grupie.

Oferujemy:

  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • prace od zaraz;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • pomoc przy załatwianiu formalności, czyli zakładaniu konta w banku, w sprawach urzędowych itp.;
  • darmowy dojazd do/z pracy.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail: arbeitbeiuns_pl@fastmail.de z dopiskiem w nagłówku: ps/l/02/20

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-przy-pakowaniu-slodyczy-w-lipsku/

ID ogłoszenia: 2285e382de71b041