€ od 14,00 na godz.

Bez języka praca Niemcy na budowie od zaraz przy remontach mieszkań Hamburg 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 3 lutego 2020 18:05

Pracodawca z Hamburga szuka od zaraz chętnych do pracy w Niemczech na budowie bez znajomości języka. Zatrudnienie przy remontach mieszkań z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik budowlany.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: od 14,00 Eur na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie dla kafelkarzy, malarzy i tapeciarzy, gdzie zadaniem będzie wykonywnaie prac remontowych.

Wymagania:

  • prowadzenie własnej działalności gospodarczej;
  • doświadczenie w pracy przy wykańczaniu lokali pod mieszkania;
  • możliwość podjęcia zatrudnienie od zaraz;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • zaangażowane i dokładne wykonywanie swoich zadań.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie;
  • pełny etat;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • pracę do podjęcia od zaraz;
  • bardzo dobre warunki finansowe.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na budowie w Hamburgu proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail: leszekdesign@gmail.com albo można zadzwonić pod numer telefonu: 530 422 861

Źródło: praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/hamburg-niemcy-praca-na-budowie-bez-jezyka-przy-remontach-mieszkan-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 1315e3836c0407ee