€ 12 brutto/h

Bez znajomości języka od zaraz Niemcy praca przy pakowaniu słodyczy promocyjnych Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Opublikowany: 5 listopada 2019 19:30

Przy pakowaniu słodyczy promocyjnych potrzebne od zaraz osoby do pracy w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie w Lipsku dla pakowaczy z zakwaterowaniem bezpłatnym zapewnionym przez pracodawcę.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Lipsk.

Wynagrodzenie: 12,00 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • prosta, ale monotonna praca przy pakowaniu słodyczy w zestawy promocyjne;
  • komplety trzeba przygotowywać zgodnie z projektem (nie wolno improwizować);
  • obecnie przygotowywane są paczki z motywem świątecznym;
  • pracownik będzie ważył, kompletował odpowiednie produkty, a także pakował je oraz dbał o wysoką jakość itp.

Wymagania:

  • zdolność do pracy pod presją czasu;
  • szybkie przyswajanie nowych rzeczy;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • samodzielność;
  • solidne wypełnianie zadań;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • opiekę polskiego koordynatora;
  • bezpłatne zakwaterowanie w wyposażony mieszkaniu pracowniczym;
  • darmowe dojazdy do pracy i z pracy;
  • niemiecką umowę o pracę na 3 mc-e z opcją jej przedłużenia;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji.

Aplikacja:

Aplikacje prosimy wysyłać na adres: arbeitbeiuns2@fastmail.de z dopiskiem w nagłówku: ps/l/11/19

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-pakowanie-slodyczy-promocyjnych-lipsk/

ID ogłoszenia: 9395dc1a734be23a