€ do uzgodnienia

Na budowie Niemcy praca bez języka dla glazurnik-kafelkarza od zaraz, Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Opublikowany: 17 grudnia 2020 19:53

Dla glazurników-kafelkarzy możliwość podjęcia pracy w Niemczech z zakwaterowanie bezpłatnym. Zatrudnienie od zaraz w Düsseldorf na budowie bez znajomości języka przy wykończeniach obiektów hotelowych.

Stanowisko: glazurnik – kafelkarz.

Lokalizacja: Düsseldorf.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie wykańczanie budowlane wnętrz hoteli oraz obiektów użytkowych;
  • pracownik będzie zajmował się przygotowywaniem oraz zabezpieczaniem powierzchni, a także układaniem glazury – przeważnie w łazienkach.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy jako kafelkarz, glazurnik lub fliziarz;
  • posiadanie wykształcenia kierunkowego albo pokrewnego budowlanego;
  • zaangażowane i sumienne wykonywanie zadań;
  • pracowitość;
  • dostępność od zaraz;
  • odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • stałą pomoc polskiego koordynatora;
  • pracę do podjęcia od zaraz;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • atrakcyjne warunki finansowe, a także dodatki do pensji podstawowej;
  • zatrudnienie na podstawie umowy;
  • ubezpieczenie.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą w Niemczech proszone są o zgłaszanie się pod numerem telefonu: 735 933 892

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-od-zaraz-na-budowie-dla-glazurnika-bez-jezyka-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 7375fdbaccc02216