€ 14,50 brutto/h

Praca Niemcy sprzątanie biur od zaraz Kolonia z podstawową znajomością języka niemieckiego

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 27 kwietnia 2021 19:06

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech dla sprzątaczy/sprzątaczek. Zatrudnienie w Kolonii z podstawowym językiem niemieckim przy sprzątaniu biur. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 14,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • do zadań będzie należało sprzątanie powierzchni biurowych;
  • ważne znaczenie ma przestrzeganie zasad reżimu sanitarnego;
  • pracownik będzie sprzątał oraz dezynfekował określone powierzchnie.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • pełna samodzielność;
  • bezkonfliktowość;
  • wydajność;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • atutem będzie doświadczenie;
  • dokładność;
  • wysoka sprawność fizyczna.

Oferujemy:

  • pełny wymiar godzin;
  • próbną umowę o pracę z możliwością jej przedłużenia;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • płatny urlop;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • dojazd do pracy samochodami służbowymi lub bilet na komunikację miejską;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • pomoc w znalezieniu i zarezerwowaniu zakwaterowania;
  • dostęp do świadczeń socjalnych.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: beschaftigung@zohomail.eu z podaniem numeru referencyjnego: „Sprzątanie biur – od maja 2021, Kolonia”

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/sprzatanie-biur-ogloszenie-pracy-w-niemczech-od-zaraz-w-kolonii-2021/

ID ogłoszenia: 8826088208a575a4