€ na akord

Od kwietnia 2019 sezonowa praca Niemcy przy zbiorach szparagów bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 17 marca 2019 14:50

Przy zbiorach szparagów poszukiwane osoby do sezonowej pracy w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie dla Polaków w Berlinie od kwietnia 2019. Zakwaterowanie zapewnione odpłatnie przez pracodawcę oraz bardzo dobre warunki.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach szparagów.

Lokalizacja: Berlin (okolice).

Wynagrodzenie: na akord.

Start: od kwietnia 2019.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • obowiązkiem pracownika będzie zbieranie szparagów;
  • zatrudnienie dla osób w wieku od 18 do 55 lat.

Wymagania:

  • pracowitość;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • sprawność manualna;
  • zaangażowane, staranne i odpowiedzialne wykonywanie swoich obowiązków.

Oferujemy:

  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie;
  • pracę sezonową.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą sezonowej pracy przy zbiorach szparagów proszone są o wysłanie swojego zgłoszenia na adres e-mail:

postpl@domspargel.de, ale też można kontaktować się pod numerem telefonu: 0048 33836 20840.

Źródło: http://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/sezonowa-praca-w-niemczech-przy-zbiorach-szparagow-2019-k-berlina-bez-jezyka/

ID ogłoszenia: 6855c8e48a867edb