€ 13,50-15,00 brutto/h

Na produkcji napojów bez języka dla par praca Niemcy w Hamburgu od zaraz 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 31 marca 2021 18:34

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech dla par na produkcji napojów. Zatrudnienie w fabryce z Hamburg dla Polaków bez znajomości języka. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 13,50 – 15,00 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • najpierw pracownik przejdzie przeszkolenie, a potem zostaną mu przydzielone zadania zgodnie z aktualnymi brakami kadrowymi, a także predyspozycjami pracowników;
  • pracownik będzie przeprowadzał kontrolę jakości, wykonywał zadania manualne przy taśmie, pakował, a także obsługiwał i mył urządzenia produkcyjne;
  • bezpieczne środowisko pracy i środki ochrony osobistej.

Wymagania:

  • pełna samodzielność;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • solidne, sumienne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • dostępność od zaraz;
  • odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • strój służbowy;
  • dokładne przeszkolenie pracownicze;
  • niemieckie warunki zatrudnienia;
  • umowę na 3 miesiące z możliwością jej przedłużenia dla najlepszych pracowników;
  • dostęp do niemieckich świadczeń;
  • zakwaterowanie w cenie 200 € na mc za pokój jednoosobowy albo 300 € na mc za pokój dla par lub 150 € na mc za miejsce w pokoju wieloosobowym.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysyłać na adres e-mail: arbeiteinstellen2021@fastmail.com z podaniem tytułu: Produkcja napojów energetycznych, Hamburg 2021

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-dla-par-na-produkcji-napojow-od-zaraz-fabryka-hamburg/

ID ogłoszenia: 93760649acd9c363