€ 10,00

Obróbka ryb – oferta pracy w Niemczech na produkcji k. Rostock

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Rostock
  • Opublikowany: 30 sierpnia 2019 00:05

Aktualne ogłoszenie od zaraz dam pracę w Niemczech na produkcji przy obróbce ryb w zakładzie z rejonu Rostock. Niewymagana znajomość języka niemieckiego na tym stanowisku.

CPC Consulting Group Agencja zatrudnienia z Grupy Kapitałowej LeasingTeam realizuje projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi i deleguje pracowników do pracy za granicą. Dzięki specjalistycznej wiedzy i doskonałej znajomości dyrektyw unijnych i legislacji, CPC Consultig Group gwarantuje najwyższą jakość usług i zgodność wszystkich działań z przepisami prawa.

Agencja zatrudnienia- nr certyfikatu 8148

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK OBRÓBKI RYB OKOLICE ROSTOCK

ok 250 km. od Szczecina

Obowiązki:

– praca przy obróbce ryb, czyszczenie, krojenie, filetowanie itd…

– praca w chłodni ok 5 stopni na plusie

Wymagania:

– chęć do pracy,

– nie wymagamy znajomości j.niemieckiego i auta,

– gotowość do podjęcia pracy od zaraz.

Gwarantujemy:

– praca dla Pary

– stawkę godzinową w wysokości 10,00 Euro brutto/h,

– komfortowe zakwaterowanie, darmowe, przy zakładzie,

– pracę w pełnym wymiarze godzin – 40 godzin/tygodniowo,

– nadgodziny płatne dodatkowo – 25% stawki godzinowej,

– płatny urlop wypoczynkowy.

Proszę o umieszczenie w aplikacji klauzuli RODO ponieważ bez tego nie będzie możliwości kontaktu z kandydatem.

Wzór klauzuli;

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

ID ogłoszenia: 9325d5d34ee24d8c

Brak tagów