€ 10,00 /h

Dam pracę w Niemczech bez języka pomocnik przy inwentaryzacji 2021 Mannheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Mannheim
  • Opublikowany: 15 września 2020 12:56

Począwszy od 6-go stycznia 2021 propozycja podjęcia ciekawej pracy w Niemczech bez znajomości języka w charakterze pomocnika przy inwentaryzacjach w Mannheim przy liczeniu towarów z pomocą skanera.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK POMOCNICZY PRZY INWENTARYZACJI (k/m)
NIE WYMAGAMY JĘZYKA NIEMIECKIEGO!
Lokalizacja: Mannheim

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Liczenie towaru za pomocą skanera elektronicznego

WYMAGANIA:
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• gotowość do podjęcia pracy od 06.01.2020
• rzetelności w wykonywaniu obowiązków
• umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY:
• stawkę godzinową w wysokości 10,00/brutto/godz.
• DARMOWE ZAKWATEROWANIE
• bezpłatny dojazd z i do pracy 9-osobowym,
komfortowym autem typu bus z doświadczonym kierowcą
• polską umowę o pracę tymczasową w wymiarze 3/4
etatu
• nadgodziny płatne dodatkowo: 25% stawki godzinowej
brutto
• płatny urlop wypoczynkowy
• wsparcie koordynatora na każdym etapie rekrutacji i
po jej zakończeniu

UWAGI DOTYCZĄCE APLIKOWANIA:

Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem 666 027 503 lub o przesłanie swojego CV z aktualna klauzulą RODO na adres: rekrutacja@cpcgroup.pl

KLAUZULA INFORMACYJNA:

Administratorem danych osobowych jest Cpc ConsultingGroup Sp. z o.o. Sp. komandytowa 50-210 Wrocław Kurkowa 12, NIP: 8992734079. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LeasingTeam Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Taśmowej 7, do celów związanych z procesem aktualnych i przyszłych rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz.U.2014r. poz.1182). Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych pozostałym spółkom Grupy Kapitałowej LeasingTeam oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.

ID ogłoszenia: 4215f58c6452ef7b