€ 10,15 €/brutto/h

Pracownik inwentaryzacji dam pracę w Niemczech od zaraz bez języka, Karlsruhe 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Karlsruhe
  • Opublikowany: 17 czerwca 2020 19:00

Agencja rekrutacyjna dla swojego klienta poszukuje od zaraz chętnych do pracy w Niemczech przy inwentaryzacjach. Zatrudnienie bez znajomości języka przy liczeniu towarów z pomocą skanera.

CPC Consulting Group agencja zatrudnienia z Grupy Kapitałowej LeasingTeam realizuje projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi i deleguje pracowników do pracy za granicą. Dzięki specjalistycznej wiedzy i doskonałej znajomości dyrektyw unijnych i legislacji, CPC Consulting Group gwarantuje najwyższą jakość usług i zgodność wszystkich działań z przepisami prawa.
Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik Inwentaryzacji Niemcy.
Miejsce:Karlsruhe

ZADANIA;
-liczenie towaru za pomocą skanera
-przeprowadzanie kontroli w trakcie inwentaryzacji

WYMAGANIA;
-gotowość do podjęcia pracy w okresie- początek lipca 2020 do okolic końca września 2020
-znajomość obsługi komputera
-rzetelności w wykonywaniu obowiązków
-umiejętność pracy w zespole
-gotowość do pracy 6 dni w tygodniu, również w godzinach nocnych
-mile widziane prawo jazdy kat B
-mile widzialne doświadczenie w prowadzeniu busa
-mile widziane doświadczenie w pracy przy inwentaryzacji

OFERUJEMY;
-stawkę godzinową w wysokości 10,15 €/brutto/godz.
-DARMOWE ZAKWATEROWANIE
-szkolenie wdrożeniowe do pracy (obsługa skanera itd..)
-czas dojazdu po pierwszej godzinie jazdy doliczany do czasu pracy
-bezpłatne dojazdy do i z pracy busem 9-osobowym
-polską umowę o pracę tymczasową w wymiarze ¾ etatu
-nadgodziny płatne dodatkowo: 25% stawki godzinowej
-dodatek do pracy w porze nocnej: 25% stawki wynagrodzenia godzinowego brutto
-płatny urlop wypoczynkowy
-wsparcie koordynatora na każdym etapie rekrutacji i po jej zakończeniu

Zgodnie z obowiązującym prawem CPC Consulting Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 8148.

m.gorczakowski@cpcgroup.pl

ID ogłoszenia: 7045ee2861472647