€ 11,20

Oferta pracy w Niemczech przy produkcji el. plastikowych i aluminiowych, Heilbronn

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Mannheim
  • Opublikowany: 24 lipca 2019 11:04

Fabryka z Heilbronn poszukuje od zaraz chętnych do podjęcia pracy w Niemczech przy produkcji elementów aluminiowych i plastikowych. Konieczna minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego.

CPC Consulting Group Agencja zatrudnienia z Grupy Kapitałowej LeasingTeam realizuje projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi i deleguje pracowników do pracy za granicą. Dzięki specjalistycznej wiedzy i doskonałej znajomości dyrektyw unijnych i legislacji, CPC Consultig Group gwarantuje najwyższą jakość usług i zgodność wszystkich działań z przepisami prawa.

Agencja zatrudnienia- nr certyfikatu 8148
Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCYJNY OKOLICE HEILBRONN

Obowiązki:

Ø praca przy produkcji lekkich elementów z plastiku i aluminium,
Ø prosta obsługa maszyny produkcyjnej, sortowanie, pakowanie wytworzonych elementów.

Wymagania:

Ø podstawowa znajomość j. niemieckiego – warunek konieczny (poziom minimum A2),
Ø własny samochód do wyjazdu,
Ø gotowość do podjęcia pracy od zaraz.

Gwarantujemy:

Ø praca dla Pary
Ø stawkę godzinową w wysokości 11,20 Euro brutto/h,
Ø komfortowe zakwaterowanie, odpłatne 100,00 Euro miesięcznie,
Ø pracę w pełnym wymiarze godzin – 40 godzin/tygodniowo,
Ø nadgodziny płatne dodatkowo – 25% stawki godzinowej,
Ø płatny urlop wypoczynkowy.

Proszę o umieszczenie w aplikacji klauzuli RODO ponieważ bez tego nie będzie możliwości kontaktu z kandydatem.
Wzór klauzuli;
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

ID ogłoszenia: 2295d289d2862c6f

Brak tagów