€ 900 euro netto

Niemcy praca w transporcie kierowca busa (kat. B) Offenburg 2014

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Offenburg
  • Opublikowany: 15 grudnia 2013 22:59

Pilnie poszukujemy kandydata na stanowisko kierowcy busa z kat.B. Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech w Offenburgu od zaraz przy odbieraniu przesyłek i sprawdzaniu skrzynek pocztowych.

Stanowisko: kierowca busa kat. B

Termin: od zaraz

Miejsce: Offenburg

Zarobki: 900 euro netto

Zadania:

  • Praca w przewozie rzeczy. Pracownik będzie odpowiedzialny za odbieranie przesyłek i sprawdzaniu skrzynek pocztowych. Każdy pracownik ma przydzielony swój obszar pracy.

Oczekiwania:

  • znajomość języka przynajmniej w stopniu podstawowym
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • Gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Oferta:

  • Zatrudnienie na pełny etat.
  • Godziny pracy: 7-11 16-19
  • Zamieszkanie- koszt 200 euro miesięcznie
  • Niemieckie zatrudnienie
  • zapewnione ubezpieczenie i składki

Aplikacja:
Prosimy o aplikację telefonicznie: 017639925062
możliwy kontakt drogą elektroniczną: grzegorz97@o2.pl

W temacie wiadomości prosimy wpisać „praca”

źródło:

ID ogłoszenia: 71252ade55e64626

2 komentarze na “Niemcy praca w transporcie kierowca busa (kat. B) Offenburg 2014”

  1. JESTEM ZAINTERESOWANY PRACOWALEM NA BAWARII

  2. george69100 na 23 lutego 2014 @ 19:07

    Dzień dobry , jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy . Jestem dyspozycyjny ( Własny samochód )

    Tel : + 48 695 547 257

    E mail : george69100@gmail.com

    Serdecznie pozdrawiam