€ od 9,07 euro brutto/h

Dam pracę w Niemczech na magazynie przy rozładunku i załadunku Ingolstadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ingolstadt
  • Opublikowany: 27 lipca 2014 22:48

Właściciel magazynu z Ingolstadt poszukuje magazyniera do obsługi transportu wewnętrznego. Niemcy praca fizyczna od zaraz przy rozładunku i załadunku towarów.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Termin: początek pracy w sierpniu

Miejsce pracy: Ingolstadt

Zarobki: pracodawca oferuje 9,07 euro brutto/h oraz dietę przyznawaną za każdy dzień roboczy w wysokości 8 euro netto

Obowiązki:

  • Zadania magazynowe plus transportowe w firmie.
  • Pracownik będzie odpowiedzialny za transport towarów wewnątrz firmy, obsługę również kolejki z wagonami
  • Obowiązkiem będzie rozładunek i załadunek.

Wymagania:

  • czynne prawo jazdy kat.B
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu bardzo dobrym
  • zręczność, brak problemów ze zdrowiem
  • niezawodność
  • zdolności techniczne
  • możliwość podjęcia pracy na zmiany
  • mile widziane posiadanie samochodu

Oferta:

  • zatrudnienie na podstawie umowy na czas nieokreślony
  • zorganizowane płatne zamieszkanie, koszt to ok 250 do 300 euro miesięcznie
  • zapewnione pełne szkolenie przed rozpoczęciem pracy
  • oferta pracy długoterminowej

Aplikacja:
Zgłaszać się mogą Państwo drogą elektroniczną.

  • magazyn@gpjc.eu

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22d33g/

ID ogłoszenia: 14953d16a74a6777