€ 5 euro netto godzina

Oferta pracy w Niemczech dla pary w rolnictwie robotnik gospodarczy

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 19 września 2013 21:19

Gospodarstwo rolnicze z Niemiec poszukuje pracowników. Możliwość podjęcia pracy w Niemczech w rolnictwie dla par ze znajomością języka niemieckiego i doświadczeniem.

Stanowisko: Pracownik gospodarczy

Płaca: 5 euro netto godzina

Do pracy poszukiwane są pary

Zadania:

  • Praca na gospodarstwie rolniczym, wykonywanie wszelkich pojawiających się prac, np. praca przy zwierzętach, w polu, wykonywanie napraw, obsługa maszyn.

Wymagania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie- prosimy do CV dodać zapis o doświadczenie w pracy w rolnictwie
  • posiadanie prawa jazdy umożliwiającego poruszanie się traktorem

Oferta:
zakwaterowanie na gospodarstwie rolnym
wyżywienie
płacę w wysokości 5 euro netto godzina

Aplikacja:
Zainteresowani proszeni są o przesłanie CV na adres: praca.niemcy2013@wp.pl z dopiskiem Rolnictwo.
Proszę o dopisanie w treści maila możliwej daty wyjazdu.

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/robotnik-gospodarczy-mile-widziane-pary-malzenstwa-rodzenstwo-itp-2034685.html

ID ogłoszenia: 805523aefe00f6da

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech dla pary w rolnictwie robotnik gospodarczy”

  1. u mnie na wioska głaszcze konie świnki wyprowadzam je na spacer bardzo to lubie .umie orać pole a w traktorze sie urodzilem wiec to praca idealna dla mnie prosze o kontakt na maila wiejskiniewolnik@pole.com