€ 6,50 euro brutto/h

Aktualna oferta pracy w Niemczech dla studentów w Zoo Rostock

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Rostock
  • Opublikowany: 27 lipca 2014 22:30

Obecnie poszukiwane są 3 studentki do podjęcia sezonowej pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Zoo w Rostocku dla kobiet na wakacje od zaraz. Wymagana dobra znajomość języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik zoo

Zarobki: 6,50 euro brutto/h

Miejsce pracy: Rostock

Praca jest dla trzech studentek

Obowiązki:

  • Osoby zatrudnione będą odpowiedzialne za wspieranie prac w Zoo.
  • Do zadań należeć będzie przyjmowanie biletów, przepuszczanie gości, zadania porządkowe.

Oczekiwania:

  • posiadanie statusu studenta, aktualnych dokumentów
  • możliwość podjęcia pracy sezonowej na dwa miesiące
  • obowiązkowość
  • dobra znajomość języka niemieckiego

Oferta:

  • Praca w terminie od sierpnia do końca września
  • pracodawca proponuje zatrudnienie na pełny etat po 40 h tygodniowo, w miesiącu do przepracowania jest 173 h
  • praca skierowana dla studentów
  • koszt ubezpieczenia to 1 euro dziennie
  • zakwaterowanie jest zorganizowane, koszt jaki ponosi pracownik to 235 euro za osobę

Aplikacja:
Zainteresowanie panie prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres: praca@jeople.de
w tytule wiadomości należy wpisać: zoo w Rostocku od 01.08

źródło: http://de.pgra.pl/oferuje_1/inne_1/studentki-do-pracy-w-zoo-w-nimeczech_i1445

ID ogłoszenia: 13153d1860c04191