€ od 8,19 euro brutto/ godzina plus dieta

Oferta pracy w Niemczech na produkcji w Ingolstadt bez doświadczenia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ingolstadt
  • Opublikowany: 9 września 2013 22:27

Magazyn z siedzibą w Ingolstadt w Niemczech poszukuje fizycznych pracowników przy linii produkcyjnej. Możliwość podjęcia pracy w Niemczech bez doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejsce: Ingolstadt

Pensja: od 8,19 euro brutto/ godzina plus dieta

Zadania:

  • Do zadań pracowników będzie należała praca na produkcji na magazynie oraz wykonywanie poleconych czynności przez przełożonego

Wymagania:

  • Posiadanie własnego samochodu oraz prawa jazdy
  • dobra znajomość języka niemieckiego- umożliwiająca swobodną komunikację
  • pracowitość

Oferta:

  • umowa z Niemieckim pracodawcą
  • umową na czas nieokreślony
  • karta ubezpieczeniowa itd
  • pracodawca gwarantuje zamieszkanie bezpłatnie
  • opieka polskiego rezydenta
  • oferta pracy na dłuższy czas

Aplikacja:
CV prosimy przesyłać : rekrutacja@polenpersonal.eu

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pracownik-produkcjirekrutacja-calorocznaniemcy-2021975.html

ID ogłoszenia: 674522e2ef9bc207

2 komentarze na “Oferta pracy w Niemczech na produkcji w Ingolstadt bez doświadczenia”

  1. witam, jestem zainteresowana oferta. Moge podjac kursy jezykowe bo na ta chwile nie umiem niemieckiego. Prosze o kontakt przez email. Pozdrawiamm serdecznie

  2. mateusz.piotrowicz na 18 września 2013 @ 10:28

    Witam Jesteśmy z kuzynem zainteresowani panstwa oferta. Możemy zacząć od zaraz. Jesteśmy Solidnymi pracownikami .Prosimy o kontakt 885345294 mateusz.piotrowicz1989@interia.pl. wrazie czego mogę przesłać CV