€ 3500-5000 zł/mc brutto

Niemcy praca sezonowa zbiory jarzyn od czerwca 2015 z zakwaterowaniem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Schöpstal
  • Opublikowany: 29 maja 2015 02:15

Sezonowe zatrudnienie dla mężczyzn w Schöpstal przy zbiorze jarzyn. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla pracowników fizycznych z zakwaterowaniem od czerwca 2015.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Start: praca do podjęcia od czerwca 2015

Miejsce zatrudnienia: Schöpstal, Niemcy

Wynagrodzenie: 3500-5000 zł/mc brutto

Opis stanowiska:

  • zbiory różnego rodzaju warzyw, owoców oraz ziół
  • przenoszenie skrzynek
  • przeprowadzanie wstępnej selekcji

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • wytrzymałość
  • siła
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy sezonowej od zaraz
  • mile widziani studenci
  • wysoka motywacja
  • znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana

Oferta:

  • zatrudnienie od zaraz
  • umowa o pracę zgodna z niemieckim układem zbiorowym
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • wysokie zarobki
  • zapewnione bezpłatne miejsce zakwaterowania

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia aplikacyjnego poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 34155679f1e3135b

1 odpowiedź na “Niemcy praca sezonowa zbiory jarzyn od czerwca 2015 z zakwaterowaniem”

  1. zbieracz owocow i innych roslin na 8 czerwca 2015 @ 08:37

    jestem chetny do pracy przy zbiorach owocow i warzyw na 2 miesiace