€ 2000 euro brutto/mc

Niemcy praca fizyczna dla sprzątaczki przy sprzątaniu pensjonatu Wangerland

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wangerland
  • Opublikowany: 18 lutego 2015 21:20

Pensjonat z Wangerland prowadzi nabór dla 3 osób na stanowisko sprzątaczki. Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech przy sprzątaniu na terenie pensjonatu.

Stanowisko: Sprzątaczka

Nr referencyjny: ska/03/2015

Miejsce zatrudnienia: Wangerland

Wynagrodzenie: 2000 euro brutto miesięcznie

Liczba wakatów: 3

Obowiązki:

  • Sprzątanie w ogólnodostępnych częściach pensjonatu, części restauracyjnej oraz w pokojach gościnnych.
  • Wspieranie innych prac zgodnie z prośbą przełożonego.

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym
  • konieczne jest doświadczenie w podobnej pracy
  • umiejętność dobrej organizacji
  • optymizm
  • miła aparycja oraz wysoka kultura osobista
  • przykładanie się do powierzonych zadań

Oferujemy:

  • zatrudnienie tymczasowe od marca do listopada 2015
  • uczciwe zarobki
  • praca po 48 godzin w tygodniu
  • pracodawca zapewnia jednoosobowy pokój oraz wyżywienie za 325 euro miesięcznie
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • urlop zgodnie z niemieckim prawem pracy

Aplikacja:
Prosimy o przesyłanie zgłoszeń wyłącznie te osoby, które spełniają opisane powyżej warunki.
Wiadomość zatytułowaną numerem referencyjnym należy przesłać na adres: contact@gppeople.pl
Prosimy załączyć CV, aktualne zdjęcie oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

źródło: http://www.praca4u.net/sprzataczka-id269127.html

ID ogłoszenia: 47954e4f9a849d64