€ do uzgodnienia

Od zaraz praca w Niemczech na magazynie bez znajomości jęzka w Marktredwitz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Marktredwitz
  • Opublikowany: 30 października 2014 02:01

Oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz na magazynie przy zbieraniu zamówień, komisjonowaniu. Zatrudnienie w Marktredwitz dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Lokalizacja: Marktredwitz

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Wszelkie prace magazynowe zlecone przez przełożonego.
  • Do zadań należeć będzie: zbieranie zamówień z użyciem zestawu słuchawkowego, komisjonowanie, pakowanie.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • dobra kondycja fizyczna, sprawność
  • efektywność
  • możliwość wyjazdu od zaraz
  • atutem będzie prawo jazdy oraz przyjazd do Niemiec swoim samochodem

Gwarantujemy:

  • uczciwe zatrudnienie w Niemczech
  • umowę o prace na niemieckich warunkach
  • pracodawca zgodnie z niemieckim prawem pracy opłaca składki i zapewnia ubezpieczenie
  • zorganizowane zamieszkanie
  • pomoc i wsparcie polskojęzycznych pracowników

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy przesyłać za pośrednictwem strony: http://praca.gratka.pl/oferta/magazynier-marktredwitz-2568900.html

ID ogłoszenia: 435545206a4ab18e

Brak tagów

1 odpowiedź na “Od zaraz praca w Niemczech na magazynie bez znajomości jęzka w Marktredwitz”

  1. jestem zainteresowany panstwa oferta prosze o kontakt 609 399 193