€ do uzgodnienia

Aktualne ogłoszenie: Niemcy praca dla Polaków przy zbiorach szparagów

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 24 lutego 2014 22:20

Propozycja sezonowej pracy w Niemczech dla pracowników fizycznych. Aktualne ogłoszenie zatrudnienia przy zbiorach szparagów. Pracodawca wymaga dobrej znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Lokalizacja: różne lokalizacje

Termin: 2 możliwe do wyboru- kwiecień- maj lub maj-czerwiec

Zarobki: zostaną podane poprzez kontakt telefoniczny

Obowiązki:

  • Praca na polu w gospodarstwie rolnym przy zbiorach szparagów.
  • Pracownik będzie miał za zadanie pakować szparagi i przenosić

Oczekujemy:

  • Obowiązkowo poszukujemy pracowników którzy od początku roku nie byli zatrudnieniu, nie prowadzili działalności gospodarczej ani nie są zarejestrowani jako bezrobotni.
  • Kandydat na pracownika nie może pobierać emerytury ani renty od początku 2014 ewentualnie dopuszczalne jest pobieranie renty rodzinnej

Ponadto

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym
  • dobra sprawność fizyczna

Aplikacja:
zgłoszenie należy przesłać na adres: justyna.bogdanowicz@jeople.de

źródło: http://www.praca4u.net/praca-przy-zbiorze-szparagow-id208157.html

ID ogłoszenia: 940530b539e9b57e