€ 7 euro brutto godzina

Niemcy praca przy pakowaniu dla pary Rheine bez znajomości języka dla jednej osoby

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Rheine
  • Opublikowany: 9 września 2013 22:56

Firma z siedzibą w Rheine poszukuje pary do produkcji i pakowania przy taśmie montażowej. Możliwość podjęcia pracy w Niemczech bez wymogu znajomości języka dla jednej osoby.

Stanowisko: Pakowacz

Miejsce: Rheine

Długość umowy: na czas nieokreślony

Zarobki: 7 euro brutto godzina, ok 1000 euro netto/mc

Poszukujemy: jednej pary- kobiety oraz mężczyzny

Zadania:

  • Praca polega na pakowaniu produktów, oraz układaniu ich na magazynie. Do obowiązków będą należały prace pomocnicze zlecone przez przełożonego

Wymagania:

  • posiadanie własnego pojazdu
  • jedna osoba powinna dobrze znać niemiecki lub angielski
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • możliwość do wyjazdu do pracy za granicę
  • posiadanie uprawnień na wózki widłowe
  • 3 letnie doświadczenie w podobnej pracy przy pakowaniu

Oferta:

  • zamieszkanie opłacone przez pracodawcę
  • istnieje opcja pobrania zaliczki już po tygodniu
  • pracę na stałe
  • niemieckie warunki zatrudnienia ze świadczeniami socjalnymi

Aplikacja
Chętnych prosimy o przesłanie swojego CV wraz z aktualnym zdjęciem na adres: info@all-pl.de   [ogłoszenie nie aktualne]

źródło: http://www.praca4u.net/praca-dla-pary-w-rheine-pakowanie-id191925.html

ID ogłoszenia: 203522e1b0565ca3

2 komentarze na “Niemcy praca przy pakowaniu dla pary Rheine bez znajomości języka dla jednej osoby”

  1. WITAM PRACOWALEM NA MAGAZYNIE W ANGLII PRZYJMOWALISMY ZAMOWIENIA OD FIRM NA TOWAR I REALIZOWALISMY JE.JEZYK ANGIELSKI JEST KOMUNIKATYWNY A BRAT MA UPRAWNIENIA NA WÓZKI PROSZE O KONTAKT +48721351891 DZIEKUJE

  2. dzień dobry. poszukuje pracę na dwóch osób. proszę o kontakt 723390688 dziękuje