€ 2.000 euro netto

Oferta budownictwo: Niemcy praca tapeciarz-malarz wykończenia, docieplenia Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Opublikowany: 5 listopada 2013 22:38

Firma budowlana ze Stuttgartu zatrudni pracownika na stanowisko malarz-tapeciarz. Praca w Niemczech przy malowaniu, tapetowaniu i dociepleniach w budownictwie.

Stanowisko: Tapeciarz/Malarz

Miejsce pracy: Stuttgart, Niemcy

Płaca: 2.000 euro netto

Opis stanowiska:

  • Do zadań pracowników należeć będzie malowanie ścian, tapetowanie, wykonywanie dociepleń budynków.
  • Obowiązkiem będzie lakierowanie drzwi, okien.
  • Pracownik będzie miał za zadanie również wykonywać inne prace np. szpachlowanie, ścieranie czy gruntowanie.

Wymagamy:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • minimum 2 letnie doświadczenie w zawodzie
  • wykształcenie kierunkowe
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie samochodu oraz prawa jazdy

Oferujemy:

  • Wsparcie pracodawcy podczas rekrutacji, pomoc przy organizacji wyjazdu
  • umowa na czas nieokreślony
  • płatny urlop
  • wszelkie świadczenia wynikające z umowy
  • zamieszkanie

Aplikacja:
Prosimy aplikować poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 79052794dd9ea094

6 komentarzy na “Oferta budownictwo: Niemcy praca tapeciarz-malarz wykończenia, docieplenia Stuttgart”

  1. ada123456789 na 7 listopada 2013 @ 08:46

    Witam jestem tainteresowany oferta pracy.mam doswiadchenie budowlane,obecnie przebywam w Niemczech bardo prosze o kontakt
    nr tel 015145349647
    pozdrawiam Darek

  2. ada123456789 na 7 listopada 2013 @ 13:43

    Bardzo prosze o kontakt
    mam doswiadczenie
    015145349647
    pozdrawiam

  3. doskonale znam tę pracę jesli od polowy stycznia jestem do dyspozycji

  4. witam jestem zainteresowany ofertą pracy nr telefonu 48 606332725 pozdrawiam

  5. Witam
    Jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy
    Posiadam duże doświadczenie w budownictwie
    Jestem osobą sumienną, punktualną, bez nałogów
    Bardzo proszę o kontakt
    Pozdrawiam
    +48 503-168-614
    dominikmoskal@interia.pl

  6. witam jestem zainteresowany oferta mam doswiadczenie prosze o kontakt 503 814 719