€ 7,50 euro brutto/h

Dam pracę w Niemczech na produkcji kosmetyków bez języka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 10 września 2014 22:27

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech na produkcji w fabryce kosmetyków. Zatrudnienie w Kolonii bez znajomości języka i doświadczenia na linii produkcyjnej w charakterze skoczka.

Stanowisko: Pracownik na produkcji kosmetyków

Lokalizacja: Kolonia

Zarobki: 7,50 euro brutto/h

Obowiązki:

  • Głównym obowiązkiem osoby zatrudnionej ma być kontrolowanie jakości oraz odpowiednie odmierzanie składników do produkcji kosmetyków w płynie – takiej jak olejki, balsamy, mleczka, żele.
  • Do zadań może zostać również zlecone pakowanie oraz magazynowanie.
  • Stanowisko to ma charakter skoczka

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy do końca 2014 roku
  • duża dokładność, sumienność, rzetelne wypełnianie swoich obowiązków
  • dobra kondycja fizyczna
  • duże zmotywowanie
  • atutem będzie doświadczenie oraz znajomość języka w każdym stopniu

Oferujemy:

  • dobre zarobki oraz dodatki za zmiany nocne w wysokości 0,75 euro/h
  • przejrzyste warunki pracy
  • umowa przez agencję pracy – później możliwość podjęcia pracy na stałe
  • pracodawca na koszt pracownika zapewnia zamieszkanie, koszt to ok 150 – 250 za osobę miesięcznie – cena uzależniona jest od warunków

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesłanie wiadomości zatytułowanej: GB/56/2014 – na poniżej podany adres

ganztags-beruf@ok.de

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/produkcja-kosmetykow-oferta-pracy-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-kolonia/

ID ogłoszenia: 609540e058dc0496

9 komentarzy na “Dam pracę w Niemczech na produkcji kosmetyków bez języka Kolonia”

  1. Witam jestem chetny podjecia sie pracy bardzo mi zalezy tak wiec prosze o kontakt:)609785155

  2. Jestem zainteresowana podjęciem pracy nr oferty: GB-56-2014 r.

  3. Witam jestem bardzo zainteresowany ofertą pracy; nr.GB\56\2014
    TEL.664-377-838

  4. Jestem zainteresowany ofertą GB\56\2014
    TEL. 664-377-838

  5. Witam jestem zainteresowana państwa oferta pracy mój nr 668045844. pracowałam przez 1 rok w Holandii przy produkcji. szukam nowej pracy.

  6. jestem zainteresowana oferta GB/56/2014

  7. jestem zainteresowany tą ofertą tel669250663

  8. jestem zaiteresowany tą ofertą te669250663 GB/56/2014