Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

€ atrakcyjne

Murarz oferty pracy w Niemczech bez znajomości języka od zaraz budownictwo

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 28 czerwca 2013 01:42
Murarz oferty pracy w Niemczech bez znajomości języka od zaraz budownictwo - Zdjęcie 1

Agencja zatrudnienia dla klienta z Niemiec poszukuje od zaraz murarzy do pracy w Niemczech bez znajomości języka w budownictwie przy elementach prefabrykowanych. Oferta dla budowlańców mogących podjąć pracę od zaraz.

Stanowisko: murarz
Zarobki: atrakcyjne do ustalenia
Miejsce pracy: Niemcy wschodnie

Zadania:
– praca dla doświadczonych pracowników na stanowisku murarza przy gotowych elementach prefabrykowanych

Wymagania:
– możliwość szybkiego wyjazdu
– minimum kilkuletnie doświadczenie w pracy murarza
– dokładność, motywacja, samodzielność, brak nałogów
– mile widziane osoby posiadające własne auto

Oferujemy konkurencyjne zarobki, stawki godzinowe + dieta.

W CBSbutler oferujemy zatrudnienie na pełnych niemieckich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują umowę o pracę ze stałą godzinową stawką podstawową brutto od której zostaną zapłacone wszelkie składki w Niemczech. Gwarantuje to dostęp do wysokiego standardu świadczeń socjalnych oraz opieki medycznej.

Kontakt
Urszula Kucia email: ukucia@cbsbutler.com www: www.cbsbutler.pl

Ogłoszenie pochodzi z serwisu gratka.pl

ID ogłoszenia: 26751cccfaaeb73b

ilość wszystkich wyświetleń: 3942, dzisiaj: 1

Linki sponsorowane

1 odpowiedź na “Murarz oferty pracy w Niemczech bez znajomości języka od zaraz budownictwo”

  1. robertlodz na 21 kwietnia 2014 @ 09:32

    Jestem zainteresowany oferta pracy. Pilnie poszukuje pracy w zawodzie murarz. Mam kilkuletnie doświadczenie. Jestem dyspozycyjny od zaraz. Posiadam prawo jazdy kategorii B. Pracowałem 2 i pół roku w Irlandii na budowie. Jestem uczciwa i komunikatywna osoba. więcej informacji podam pod nr tel. 607 250 919

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.