€ do ustalenia

Niemcy praca od zaraz w budownictwie dla montera okien Augsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Augsburg
  • Opublikowany: 19 marca 2015 00:12

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków w charakterze montera okien. Zatrudnienie w budownictwie na terenie Augsburga przy demontażu starych i montażu nowych okien.

Stanowisko: Monter okien

Miejsce pracy: Augsburg, Niemcy

Zarobki: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • Pracownik będzie musiał załadować okna na samochód i dowieźć na miejsce montażu.
  • Do zadań należeć będzie zdemontowanie starych okien i zamontowanie w ich miejsce nowych.
  • Niezbędne jest pozostawienie po sobie należytej czystości.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy jako monter okien
  • odpowiednie wykształcenie budowlane
  • prawo jazdy kat.B oraz samochód
  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • obowiązkowość
  • sumienność
  • słowność, punktualność

Zapewniamy:

  • wysokie stawki godzinowe
  • zorganizowane lokum
  • umowa niemiecka zgodna z niemieckim kodeksem pracy
  • zapewnione ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek
  • praca w długofalowej perspektywie

Aplikacja:

Chętnych prosimy o przesłanie aplikacji za pośrednictwem poniższej strony:

ID ogłoszenia: 9215509f3356cc66