€ 1000 euro netto z zakwaterowaniem

Aktualna oferta pracy w Niemczech na produkcji drzewnej od zaraz Bawaria

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bawaria
  • Opublikowany: 16 marca 2014 15:57

Zakład z branży drzewnej z Bawarii poszukuje pracownika do obsługi heblarki. Oferta pracy w Niemczech na produkcji dostępna od zaraz przy skracaniu i sortowaniu listew.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Miejsce pracy: Bawaria

Zarobki: 1000 euro netto po odjęciu kosztów zakwaterowania

Termin: praca od 31.03

Numer referencyjny: 45/2014

Obowiązki:

  • Pracownik będzie miał obowiązek obsługiwać heblarkę, skarać oraz sortować listwy.

Oczekiwania:

  • wymagamy doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym
  • posiadanie własnego samochodu
  • pracowitość
  • motywacja

Oferta:

  • dla chętnych możliwość wypracowywania nadgodzin
  • zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • zapewnione zamieszkanie
  • wsparcie przy formalnościach

Aplikacja:
Zgłoszenia należy przesłać na adres:
rekrutacja@wincklerpersonal.pl z dopiskiem „Pracownik produkcji drzewnej/NIEMCY”
źródło: http://de.pgra.pl/oferuje_1/produkcja_1/pracownik-produkcji_i381

ID ogłoszenia: 7005325814fe54d8