€ do ustalenia

Niemcy praca dla kobiet w hotelu dla pokojówki Monachium sprzątanie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Opublikowany: 15 listopada 2013 23:33

Hotel z Monachium poszukuje pracowników na stanowisko pokojówka. Aktualna oferta pracy w Niemczech dla kobiet przy sprzątaniu pokoi gościnnych. Pracodawca wymaga dobrej znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pokojówka

Miejsce: Hotel 5 gwiazdkowy w Monachium, Niemcy

Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:

  • Praca będzie polegała na sprzątaniu pokoju gościnnych, dbaniu o uzupełnienie minibaru, wymienianie ręczników, zajmowanie się ubraniami gośćmi- przyjmowanie oraz oddawanie z równych serwisów- pranie, prasowanie.

Wymagamy:

  • Przynajmniej 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku pokojówki
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • dokładność, szybkie tempo pracy,
  • miłe usposobienie, pozytywne nastawienie do życia
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym

Oferta:

  • pomoc i wsparcie dla kandydatów w kwestii organizacji formalności związanych z wyjazdem
  • umowę o pracę
  • zatrudnienie u Niemieckiego pracodawcy
  • możliwość awansu
  • dobrą pensję

Aplikacja:
Zapraszamy do przesyłania CV na adres: polskihr.109296@poczta.startpraca.pl

źródło: http://www.praca4u.net/pokojowka-do-monachium-id198315.html

ID ogłoszenia: 4535284b1415f81b