€ 5000 zł brutto

Aktualne ogłoszenie: Niemcy praca dla sprzątaczki od stycznia 2014

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 11 grudnia 2013 22:23

Aktualne ogłoszenie zatrudnienia od stycznia 2014 na stanowisku sprzątaczka w firmie z siedzibą w Koloni. Praca w Niemczech dla kobiet i mężczyzn przy sprzątaniu prywatnych domów i mieszkań.

Stanowisko: Sprzątaczka

Miejsce: Kolonia

Wynagrodzenie: 5000 zł brutto

Obowiązki:

  • Pracownik będzie odpowiadał za sprzątanie prywatnych domów oraz mieszkań. Czasem może pojawić się zlecenie dotyczące sprzątania po remontach, hal produkcyjnych czy magazynów.
  • Do zadań może należeć również prasowanie czy gotowanie- zależnie od uzgodnień z pracodawcą.

Oczekujemy:

  • Praca przeznaczona dla kobiet i mężczyzn do 50 roku życia.
  • dobra kondycja fizyczna
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym
  • posiadanie prawa jazdy
  • dodatkowym atutem będzie własne auto i możliwość przyjechania nim do pracy

Oferta:

  • Propozycja zatrudnienia na stałe,
  • wynagrodzenie w wysokości 5000zł brutto
  • praca od 02.01.2014

Aplikacja:

  • Zainteresowanych prosimy o wysyłanie CV ze zdjęciem na adres:

mk_reinigung@yahoo.de

  • Możliwy również kontakt telefoniczny: 004915733263897

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/sprzataczka-2132486.html

ID ogłoszenia: 2252a82e3a96a37