€ 10 euro netto

Niemcy praca od zaraz dla budowlańców przy budowie dróg, chodników Hannover

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hannover
  • Opublikowany: 3 listopada 2014 00:38

Aktualnie poszukujemy pracowników drogowych przy budowie dróg i chodników w Hannover. Aktualna oferta pracy w Niemczech od zaraz w budownictwie. Pracodawca wymaga dobrej znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik drogowy

Lokalizacja: Hannover

Termin: od zaraz

Zarobki: 10 euro netto

Obowiązki:

  • Budowa i remonty dróg i autostrad
  • zadaniem będzie kładzenie kanalizacji, przeprowadzanie kabli i rur
  • układanie kostki oraz chodników z płyt
  • obsługa koparki, spycharki oraz ładowarki
  • prace ziemne

Oczekiwania:

  • konieczne jest doświadczenie w podobnej pracy – zarówno przy tworzeniu tras w ziemi jak i w budowie dróg
  • język niemiecki wymagany w stopniu dobrym
  • zdolność czytania planów budowlanych oraz rysunków technicznych
  • posiadanie własnego samochodu i prawa jazdy

Oferujemy:

  • zatrudnienie tymczasowe
  • zorganizowane bezpłatne zamieszkanie
  • umowa o pracę
  • pracownik zatrudniony będzie bezpośrednio przez niemiecką firmę
  • dobre zarobki
  • możliwość korzystania z pełnego pakietu socjalnego
  • dla chętnych opcja co 2 tygodniowych zjazdów do Polski

Aplikacja:
Zgłoszenie z CV oraz adnotacją na temat przetwarzania danych osobowych należy przesłać na adres:

  • praca@csopole.pl

Telefon kontaktowy: 774412450 – w godzinach 8 do 16

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-231e6a/

ID ogłoszenia: 37854551e0184acb