€ do uzgodnienia

Praca w Niemczech na produkcji przy lakierowaniu i malowaniu Wehingen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wehingen
  • Opublikowany: 27 grudnia 2013 20:06

Praca w Niemczech na produkcji przy wykańczaniu elementów drewnianych dla kobiet i mężczyzn. Zatrudnienie w Wehingen przy lakierowaniu, malowaniu, szlifowaniu, polerowaniu.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Lokalizacja: Wehingen

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Zadania:

  • Pracownik będzie miał za zadanie wypełnianie obowiązków na linii produkcyjnej przy lakierowaniu drewnianych części.
  • Będą to elementy do zdobienia mebli.
  • Pracownik będzie odpowiedzialny również za szlifowanie, docinanie, wygłaszanie czy klejenie.

Oczekiwania:

  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego.
  • doświadczenie w podobnych pracach
  • zręczność, precyzja, ostrożność
  • zdolności manualne
  • zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy
  • terminowe wypełnianie zadań

Oferta:

  • Praca na niemieckich warunkach zatrudnienia
  • umowa o pracę
  • ubezpieczenie odprowadzenie składek w Niemczech

Aplikacja:
Prosimy aplikować poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 42052bd5e6f2b5f9

3 komentarze na “Praca w Niemczech na produkcji przy lakierowaniu i malowaniu Wehingen”

  1. Witam! Jestem zainteresowany ofertą pracy.Proszę kontakt 512906582

  2. Witam serdecznie,

    Czy jest możliwość podjęcia pracy od połowy stycznia?
    Proszę o informację. Jak wygląda kwestia zakwaterowania?

    Pozdrawiam

  3. 721768223