€ od 7,50 euro brutto

Oferta pracy w Niemczech dla komisjonera Luttow-Valluhn na magazynie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Luttow - Valluhn
  • Opublikowany: 15 grudnia 2013 22:56

Magazyn z Luttow-Valluhn poszukuje pilnie pracownika fizycznego na stanowisko: komisjoner. Praca w Niemczech przy zbieraniu zamówień, obsłudze wózków widłowych i skanowaniu.

Stanowisko: Komisjoner

Lokalizacja: Luttow – Valluhn

Zarobki: okres próbny wysokość- 7,50 euro brutto godzina. Po okresie próbnym stawka wzrasta do 8,19 euro brutto.

Opis stanowiska:

  • Pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie odpowiadał głównie za komisjonowanie produktów z użyciem wózków widłowych typu: Jungheinrich.
  • Do zadań należeć będzie zbieranie zamówień.
  • Pracownik będzie zobligowany do przestrzegania zasad BHP w miejscu pracy oraz do utrzymywania porządku.

Oczekujemy:

  • przynajmniej 3 letnie doświadczenie na stanowisku komisjonera na magazynie- koniecznie udokumentowane
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie własnego auta
  • dobra znajomość języka niemieckiego- obowiązkowa
  • posiadanie przynajmniej zawodowego doświadczenia
  • możliwość podjęcia pracy na zmiany

Oferujemy:

  • umowa niemiecka o pracę
  • zatrudnienie na pełen etat
  • dla chętnych możliwość wyrabiania nadgodzin oraz pracy w soboty i niedziele – odpowiednio premiowane
  • zakwaterowanie zagwarantowane
  • wsparcie i opieka rezydenta
  • możliwość zatrudnienia od zaraz

Aplikacja:
Osoby zainteresowane tą ofertą pracy proszone są o przesłanie CV na adres: praca.niemcy@workexpress.pl

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/komisjoner-z-obsluga-skanera-2135724.html

ID ogłoszenia: 29552adc585766e4