€ 13 euro godzina

Od zaraz praca w Niemczech przy budowie dróg, autostrad Limburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Limburg
  • Opublikowany: 11 października 2013 21:39

Firma budowlana z Limburga pilnie poszukuje robotnika drogowego do budowy dróg i autostrad. Oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz przy układaniu kostki brukowej.

Stanowisko: Pracownik drogowy

Miejsce: Limburg

Zarobki: 13 euro godzina

Termin: od zaraz

Zadania:

  • Zadanie polegać będą na wykonywaniu wszelkich obowiązków przy budowie dróg i autostrad, tak jak układanie kostki brukowej, praca nad krawężnikami, przy kanalizacji, drenaże.

Wymagania:

  • Możliwość do podjęcia pracy natychmiast
  • doświadczenie
  • dobra znajomość niemieckiego

Oferta:

  • zamieszkanie
  • Umowę z niemieckim pracodawcą
  • umowę o pracę wraz z ubezpieczeniem

Aplikacja:
Zgłoszenia można przesyłać na adres:

  • office@findstaff.pl

W tytule prosimy zawrzeć „Budowa dróg Niemcy”
kontakt telefoniczny w godzinach 9:00 – 17:00 tel. 601641889.

źródło:

ID ogłoszenia: 3952582dfb6bf4c