€ 1300 - 1500 euro netto

Praca w Niemczech na magazynie – lotnisko Frankfurt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt
  • Opublikowany: 13 października 2013 21:58

Magazyn lotniska we Frankfurtcie poszukuje pracownika. Możliwość podjęcia fizycznej pracy w Niemczech przy przeładowaniu towarów, kontroli nad bagażami oraz przepływem towarów.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miejsce: Praca na lotnisku we Frankfurcie

Płaca: 1300 – 1500 euro netto

Zadania:

  • Do obowiązków pracowników będzie należało przeładowywanie towarów oraz ich magazynowanie
  • Do zadań należeć będzie prowadzenie nadzoru nad przepływem towarów, kontrola nad bagażami.
  • Praca odbywa się za pomocą obsługi urządzeń technicznych

Wymagania:

  • swobodna znajomość języka niemieckiego- zarówno w mowie jak i piśmie.
  • doświadczenie w pracy na magazynie
  • posiadanie zaświadczenia o niekaralności
  • uczciwość
  • zdolność do pracy w grupie
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech na dłużej
  • umiejętność obsługi urządzeń magazynowych
  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień do prowadzenia urządzeń na magazynie

Oferta:

  • Praca na dłużej
  • oferta w systemie zmianowym ( 3 zmiany)
  • Zarobki: 1300 – 1500 euro netto
  • bezpłatne zamieszkanie- wraz z innymi pracownikami ( 2-3 osoby)
  • 100 euro na miesiąc- kwota na przejazdy
  • około 160h pracy na miesiąc
  • Przejazd z Polski do Niemiec

Uwaga: Przed wyjazdem sprawdzona zostanie znajomość z języka niemieckiego- szkleniem w tym języku z przepisów BHP.

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do aplikacji. Prosimy o przesyłanie zgłoszeń zawierających CV na poniższy adres:
perfekton.91821@poczta.startpraca.pl

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-magazynu-id194836.html

ID ogłoszenia: 20752582240ea441