€ 10-14 euro netto plus zakwaterowanie

Od zaraz praca Niemcy w budownictwie dla malarza przy wykończeniach

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 30 kwietnia 2015 02:17

Od zaraz dam pracę w Niemczech dla pracowników budowlanych. Aktualne ogłoszenie skierowane jest dla Polaków w charakterze malarzy – tapeciarzy na budowie.

Stanowisko: Malarz – Tapeciarz

Lokalizacja: Niemcy

Nr Ref. 04/15

Zarobki: 10 do 14 euro netto plus bezpłatne miejsce zamieszkania

Opis stanowiska:

  • Poszukiwany pracownik będzie przydzielony do samodzielnych prac wykończeniowych polegających na malowaniu i tapetowaniu.
  • Osoba zatrudniona będzie musiała zabezpieczyć powierzchnie, przygotować sobie materiały a po skończonej pracy posprzątać.
  • Wszelkie inne zadania wynikające z charakteru stanowiska.

Oczekiwania:

  • posiadanie wyuczonego zawodu – murarz, malarz, tynkarz lub pokrewny
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • umiejętność swobodnego porozumiewania się w języku niemieckim
  • samodzielność

Oferujemy:

  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • bardzo dobre zarobki w wysokości ok. 10-14 euro netto za godzinę
  • zorganizowane na miejscu bezpłatne miejsce zamieszkania w domkach jednorodzinnych lub pensjonatach w max 2 osobowych pokojach
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • ubezpieczenie oraz odprowadzony podatek

Aplikacja:
Wiadomość e-mail z załączeniem CV należy skierować na adres: rekrutacja.af@op.pl

Kontakt telefoniczny: 691 576 992

źródło: http://www.praca4u.net/malarz-niemy-od-zaraz-id283066.html

ID ogłoszenia: 23255418acd25f69