€ 8,50 euro brutto/h

Praca Niemcy bez znajomości języka pakowanie sera od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 12 kwietnia 2015 23:50

Zakład produkujący ser paczkowany zatrudni pilnie Polaka do pakowania wyrobów przy taśmie produkcyjnej. Niemcy praca od zaraz bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz sera

Miejsce zatrudnienia: Hamburg

Zarobki: 8,50 euro brutto na godzinę

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • Pakowanie sera krojonego zgodnie z wagą na plastikowych tackach.
  • Szczególną uwagę trzeba przykładać do tego, aby wszystkie tacki były o bardzo zbliżonej do siebie wadze.

Oczekiwania:

  • dynamiczne tempo pracy
  • zdolność do pracy zgodnie z zasadami BHP
  • zdolność do wypracowywania dziennych norm
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • duża punktualność
  • dbałość, precyzyjność

Oferta:

  • pomoc w procesie rekrutacji
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • możliwość korzystania z niemieckich świadczeń socjalnych
  • opieka polskiego koordynatora
  • na życzenie pracodawca pomaga ze znalezieniem miejsca zamieszkania
  • terminowe wypłacanie należności

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: PS/06/15 należy przesłać za pośrednictwem poczty e-mail na poniżej podany adres.

kontakt: dringende@europe.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-pakowanie-sera-bez-jezyka-hamburg/

ID ogłoszenia: 5625527ceb14ecb2

2 komentarze na “Praca Niemcy bez znajomości języka pakowanie sera od zaraz Hamburg”

  1. PS/06/15. Jestem bardzo za interesowany waszą ofertą Pracy podaje swój numer kontaktowy telefonu 792339649..

  2. Witam mam46lat pracowałam juz na pakowaniu mięsa,kawy .Kontakt.661373160