€ 9,50 euro brutto/h

Fizyczna praca w Niemczech bez znajomości języka rozładunek i załadunek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 11 maja 2015 17:10

Centrum logistyczne z Berlina poszukuje pracownika fizyczne ro rozładunku i załadunku paczek kurierskich. Niemcy praca bez znajomości języka niemieckiego na zmianie nocnej.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Lokalizacja: Berlin

Wynagrodzenie: 9,50 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • Stanowisko polega na pracy fizycznej przy rozładunku i załadunku paczek kurierskich.

Oczekiwania:

  • szybkość, sprawność
  • bardzo dobra wytrzymałość fizyczna
  • możliwość przenoszenia paczek do 30 kg
  • atutem będzie licencja na wózki widłowe
  • mile widziane osoby z doświadczeniem w podobnej pracy lub pracy fizycy typowo fizycznej

Oferujemy:

  • pomoc polskojęzycznego opiekuna
  • pracę wyłącznie na zmianie nocnej
  • wysokie zarobki
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego
  • szkolenie wprowadzające

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: „Załadunek i rozładunek paczek, Berlin” należy przesłać na adres kontaktowy podany poniżej.

  • polnische-arbeiter@clerk.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-fizyczna-praca-w-niemczech-przy-rozladunku-i-zaladunku-berlin/

ID ogłoszenia: 4825550c922884fe