€ 1650 euro brutto miesięcznie

Niemcy praca fizyczna od zaraz na magazynie bez znajomości języka Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Opublikowany: 1 lutego 2017 03:30

Oferta fizycznej pracy w Niemczech dla kandydatów bez znajomości języka i doświadczenia. Zatrudnienie od zaraz we Frankfurcie nad Menem na magazynie z chemią gospodarczą.

Stanowisko: magazynier

Lokalizacja: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: 1650 euro za miesiąc brutto plus dodatek mieszkaniowy – 150 euro miesięcznie

Opis stanowiska:

  • jest to praca na nowoczesnym magazynie hurtowni z artykułami chemii gospodarczej – proszkami, tabletkami do prania, odświeżaczami, itd.
  • zadaniem pracownika będzie kompletowanie zamówień oraz zbieranie produktów na palety oraz transportowanie za pomocą wózka widłowego

Wymagania:

  • dobra kondycja
  • niekaralność
  • dostępność od zaraz
  • zaletą będzie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • brak nałogów

Oferujemy:

  • jasne warunki
  • perspektywę stałej współpracy
  • rozwój zawodowy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • legalną umowę na niemieckich warunkach
  • pomoc w znalezieniu mieszkania

Aplikacja:

Drodzy kandydaci zgłoszenia do pracy z numerem referencyjnym: „Praca Niemcy na magazynie z detergentami, Frankfurt nad Menem” należy wysyłać na adres:

Beschaftigung@germanymail.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-niemcy-na-magazynie-z-detergentami-bez-znajomosci-jezyka-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 59058914b9033725