€ 11 euro/h brutto

Dla par fizyczna praca Niemcy na magazynie odzieży w Cottbus bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Cottbus
  • Opublikowany: 12 września 2016 18:24

Zakład odzieżowo-obuwniczy oferuje pracę w Niemczech na magazynie. Zatrudnienie od zaraz w Cottbus dla par bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik magazynu

Miejsce: Cottbus, Niemcy

Wynagrodzenie: 11 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca na magazynie hurtowni z odzieżą i obuwiem zajmującą się sprzedażą wysyłkową
  • do obowiązków należy przyjmowanie dostaw i ich rozładowywanie
  • pracownik jest odpowiedzialny za zbieranie zamówień przy użyciu skanera ręcznego, z interfejsem w wielu językach również polskim, a następnie przygotowywanie paczek do wysyłki

Wymagania:

  • umiejętność logicznego myślenia
  • dobra organizacja samodzielnej pracy
  • komunikatywność i umiejętność pracy w grupie
  • punktualność i sumienność
  • dokument potwierdzający niekaralność

Oferujemy:

  • umowę o pracę na czas określony na niemieckich warunkach z
  • z możliwością przejścia na stałą umowę
  • pracę skierowaną do par
  • płatne zakwaterowanie 220 euro miesięcznie
  • szkolenia
  • wsparcie na początku pracy
  • posiłki na stołówce pracowniczej w niskiej cenie

Aplikacja:

Prosimy o przesłanie zgłoszenia wraz z numerem referencyjnym : „Niemcy praca na magazynie z odzieżą i obuwiem, Cottbus” na adres: Beschaftigung@germanymail.com

Źródło:

ID ogłoszenia: 92357d6b28391102