€ 74 - 96 PLN brutto/h

Na budowie bez języka praca Niemcy remonty i wykończenia od zaraz Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Opublikowany: 14 lipca 2022 19:52

Dla budowlańców bez znajomości języka do podjęcia praca w Niemczech przy remontach i wykończeniach. Zatrudnienie od zaraz na budowie we Frankfurcie nad Menem. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik budowlany.

Lokalizacja: Frankfurt nad Menem.

Wynagrodzenie: 74 – 96 PLN brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca na budowie przy remontach i wykończeniach;
  • zadaniem będzie wykonywanie prac ogólnobudowlanych domów i mieszkań;
  • zadania będą wykonywane przeważnie wewnątrz budynku.

Wymagania:

  • mile widziane zgłoszenia od osób, które mają doświadczenie oraz kwalifikacje;
  • dostępność od zaraz.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe w zależności od umiejętności oraz doświadczenia;
  • możliwość podjęcia pracy na własnej działalności polskiej albo gewerbe;
  • bezpłatny transport do pracy;
  • niezbędne narzędzia do pracy;
  • możliwość pobierania zaliczki raz w tygodniu do 200 €;
  • zakwaterowanie w cenie 290 € na mc z Internetem i opłatami.

Aplikacja:

Zgłoszeń można dokonywać pod numerem telefonu: 792 171 441

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-niemcy-praca-na-budowie-od-zaraz-remonty-i-wykonczenia-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 23462d05547d1166