€ 1400 - 2000 na mc

Bez znajomości języka dam sezonową pracę w Niemczech zbiory szparagów 2021 Jork

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Jork
  • Opublikowany: 9 lutego 2021 18:06

Zatrudnienie w Jorku dla pracowników sezonowych bez języka. Aktualna od kwietnia 2021 sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach szparagów. Zakwaterowanie bezpłatne organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Jork.

Wynagrodzenie: 1400 – 2000 € na mc.

Start: od kwietnia 2021.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca w gospodarstwie rolnym;
  • zadaniem będzie ręczne zbieranie szparagów.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od kwietnia do czerwca 2021;
  • zaangażowane wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • zatrudnienie sezonowe;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • zatrudnienie od kwietnia 2021;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • możliwość skorzystania z płatnego albo bezpłatnego zakwaterowania.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą sezonową mogą wysyłać zgłoszenia poprzez formularz na stronie: https://pro-suma.com/kwestionariusz-osobowy/

Źródło: http://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/praca-sezonowa-w-niemczech-przy-zbiorach-szparagi-2021-jork/

ID ogłoszenia: 3586022b1801cb8a