€ 1600 netto mc

Przy pakowaniu leków od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka 2019 Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 15 maja 2019 16:21

Z darmowym zakwaterowaniem oferta pracy w Niemczech ważna od zaraz przy pakowaniu leków. Zatrudnienie 2019 w Hamburgu bez znajomości języka z atrakcyjnymi warunkami finansowymi.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 1600 Eur netto miesięcznie.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • manualne pakowanie leków;
  • składanie opakowań kartonowych, umieszczanie w nim blistrów z produktem, słoiczków albo tubek, a także zamykanie oraz odkładanie do zafoliowania.

Wymagania:

  • umiejętność pracownia pod presją czasu;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • sumienność;
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia;
  • sprawność manualna;
  • mile widziana znajomość j. niemieckiego lub angielskiego;
  • wysoka sprawność fizyczna.

Oferujemy:

  • samodzielne stanowisko pracy;
  • legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę;
  • pracę na 6 miesięcy;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • szkolenie pracownicze na miejscu w języku polskim;
  • darmowe zakwaterowanie w hotelu robotniczym.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane oferta pracy mogą wysyłać swoje zgłoszenia na adres:

beschaftigung@munich.com z numerem referencyjnym: „Pakowanie leków, Niemcy praca od maja 2019, Hamburg”.

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-od-zaraz-przy-pakowaniu-lekow-hamburg/

ID ogłoszenia: 2455cdbe3856e876