€ od 2800 brutto/mc

Kierowca kat.B bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz przewóz osób Norymberga

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Norymberga
  • Opublikowany: 20 maja 2020 20:22

Bez znajomości języka możliwość podjęcia od zaraz pracy w Niemczech dla Polaków. Zatrudnienie w Norymberdze dla kierowcy kat.B przy przewozie osób niepełnosprawnych. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnia pracodawca.

Stanowisko: kierowca kat. B.

Lokalizacja: Norymberga.

Wynagrodzenie: od 2800 Eur brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie świadczył usługi przewozowe specjalnym samochodem dla osób starszych oraz niepełnosprawnych;
  • wykonywanie zadań zgodnie z grafikiem;
  • pracownik będzie również pomagał zająć bezpieczne miejsce w samochodzie;
  • przewożenie osób do wyznaczonego celu.

Wymagania:

  • posiadanie prawa jazdy kat. B;
  • doskonała orientacja w terenie;
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego;
  • konieczność nauczenia się podstawowych zwrotów w języku niemieckim;
  • punktualność oraz terminowość;
  • odpowiedzialne wypełnienie zadań;
  • dbanie o pozytywne relacje z innymi osobami;
  • odznaczanie się wysoką kulturą osobistą;
  • chęć przejścia kursu pierwszej pomocy.

Oferujemy:

  • możliwość rozwijania się i podnoszenia swoich kwalifikacji – pracodawca zapewnia darmowy kurs języka niemieckiego;
  • pracę od zaraz;
  • próbną niemiecką umowę o pracę z możliwością przedłużenia zatrudnienia;
  • bezpłatne zakwaterowanie w umeblowanym mieszkaniu;
  • samochód służbowy;
  • samodzielne stanowisko pracy.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w j. niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy wysyłać na adres e-mail:

dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: Przewóz osób niepełnosprawnych/starszych, Norymberga 05/20

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-bez-jezyka-dla-kierowcy-kat-b-przewoz-osob-norymberga-2020/

ID ogłoszenia: 2395eb439011b0ec