€ 14 brutto/h + dieta

Oferta pracy w Niemczech na budowie przy regipsach, remontach od zaraz Ulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ulm
  • Opublikowany: 12 kwietnia 2019 22:41

Jest praca w Niemczech na budowie przy regipsach (remonty i wykończenia mieszkań). Zatrudnienie w Ulm od zaraz dla budowlańców z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę oraz atrakcyjnym wynagrodzeniem.

Stanowisko: pracownik budowlany.

Lokalizacja: Ulm.

Wynagrodzenie: 14 Eur brutto na godz. + dieta dzienna w wysokości 20 Eur netto.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy montowaniu ścianek działowych oraz sufitów podwieszanych z karton gipsu;
  • do zadań będzie należało szpachlowanie łączeń;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • minimum trzyletnie udokumentowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego;
  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B oraz samochód na wyjazd;
  • odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • stała pomoc koordynatora ze strony agencji;
  • niemiecką umowę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą;
  • pakiet świadczeń socjalnych;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych;
  • wsparcie przy tłumaczeniu oraz zorganizowaniu dokumentów;
  • pomoc w zorganizowaniu transportu do Niemiec;
  • zapewnione zakwaterowanie.

Aplikacja:

Aplikować można poprzez stronę:

www.pracuj.pl/praca/monter-scianek-dzialowych-ulm,oferta,6655218

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-na-budowie-przy-regipsach-od-zaraz-dla-budowlancow-ulm/

ID ogłoszenia: 4275cb0a19a37aa8