€ 12,19 brutto/h

Bez języka praca Niemcy w Hanowerze od zaraz na produkcji kanapek 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hanower
  • Opublikowany: 5 stycznia 2019 19:34

Dam pracę w Niemczech od zaraz na produkcji kanapek i wrapów. Oferta dla osób bez znajomości języka w fabryce z Hanoweru. Pracodawca zapewnia bezpłatne zakwaterowanie na miejscu.

Stanowisko: pracownik produkcji spożywczej.

Lokalizacja: Hanower.

Wynagrodzenie: 12,19 Eur brutto/godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy obsłudze maszyn;
  • przygotowywanie składników;
  • pakowanie, składanie i etykietowanie;
  • dbanie o czystość na stanowisku.

Wymagania:

  • pracowitość i zaangażowanie;
  • samodzielność w wykonywaniu zadań;
  • dokładne wypełnianie powierzonych obowiązków;
  • punktualność oraz zdyscyplinowanie;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • aktualne badania ze stacji sanitarnej;
  • umiejętność pracowania w grupie.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zatrudnienie na pełen etat na niemieckich warunkach;
  • umowa na 3 miesiące;
  • najlepsi pracownicy będą mieli możliwość podjęcia pracy na stałe;
  • na miejscu bezpłatne zakwaterowanie;
  • generalne przeszkolenie pracownicze;
  • opieka polskiego koordynatora na miejscu.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o składanie swoich aplikacji na adres e-mail z podaniem nr. ref.:

produkcja-kanapek-wrapów/01/19

Proszę również o zamieszczenie klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-na-produkcji-kanapek-hanower/

ID ogłoszenia: 5655c30db5991c47