€ 13000-15000

Elektryk budowlany do pracy w Niemczech w budownictwie od zaraz, Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Opublikowany: 21 czerwca 2019 20:33

Dla elektryków budowlanych od zaraz w okolicach Lipska do podjęcia ciekawa praca w Niemczech w budownictwie przy montażu instalacji elektrycznych zgodnie z projektem wykonawczym.

Elektryk od 2800 EUR netto
Numer ref. EL/DE/2019

Zadania:

wykonywanie instalacji elektrycznych na podstawie rysunku technicznego
montaż gniazdek oraz przełączników
dbałość o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy

Wymagania:

doświadczenie w pracy jako elektryk
znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
możliwość wyjazdu własnym samochodem
wykształcenie kierunkowe

Zapewniamy:

zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
wynagrodzenie od 12 EUR brutto na godzinę oraz dietę w wysokości 60 EUR netto za każdy przepracowany dzień
pomoc w organizacji zakwaterowania
kontakt z biurem w języku polskim
nie prowadzimy Zeitkonta

Kontakt:
+48 519 736 191 lub +48 576 040 707

ID ogłoszenia: 685d02507d83d5a